Dnes je sobota 18.08.2018,
svátek slaví:
Helena
Zítra má svátek: Ludvík - Blahopřejeme
Zašlete květinu:
České květiny - online
Počasí Česká republika

Počasí

Pořádané akce
+ Zdarma přidat akci Kalendář akcí zde »

Reklama

Ubytování v regionech
Pozvánka na výlet
Aquacentrum Bohumín - Ostravsko
Aquacentrum Bohumín Aquacentrum Bohumín nabízí  plavecký bazén  o délce 25 m a 5 plaveckých drah. ...
Aquapark Špindl - Krkonoše
Aquapark Špindl Aquapark - Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském ...
Horská bobová dráha - Krkonoše
Horská bobová dráha Horská bobová dráha  je dlouhá 900 m, z toho je 700 m sjezdu. Na horní stanici Vás ...
Hrad Bečov nad Teplou - Západočeské lázně
Hrad Bečov nad Teplou Hrad Bečov nad Teplou.  Při jeho prohlídce Vám bude průvodce vyprávět historii vskutku ...
Lázně Bohdaneč - Pardubicko
Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč je turisticky zajímavý východočeský region,  oplývá rybníky a ...
Minoritský klášter ve Znojmě - Jižní Čechy
Minoritský  klášter ve Znojmě Minoritský  klášter ve Znojmě. Minoritský klášter najdeme ve městě Znojmo, v ...
Mořský svět - Praha
Mořský svět Mořský svět. V září 2005 bylo otevřeno v Mořském světě obří akvárium, největší ...
Možděnice - Pardubicko
Možděnice Vítá vás skanzen Možděnice. Nabízíme vám tip na výlet.  Dílny venkovských řemesel ...
Muzeum východních Čech - Královehradecko
Muzeum východních Čech Muzeum východních Čech v Hradci Králové je jedním z největších regionálních ...
Naučná stezka - Šumárnická - Bílé Karpaty
Naučná stezka - Šumárnická Šumárnická naučná stezka vede Dolňáckém a Horňáckém.  Vítejte v Bílých Karpatech. ...
Pinkasova synagoga - Praha
Pinkasova synagoga Pinkasova synagoga. Kromě využití jako pietního místa je synagoga během vysokých ...
Rozhledna Oslednice - Vysočina
Rozhledna Oslednice Rozhledna Oslednice.  Na vrchu Oslednice (577 m) u Telče stávala dřevěná ...
Ski areál Brněnka - Jeseníky
Ski areál Brněnka Ski areál Brněnka nabízí  3 sjezdovky a  2 vleky s celkovou kapacitou 1000 osob za ...
Štefánikova hvězdárna - Praha
Štefánikova hvězdárna Štefánikova hvězdárna stojí v Petřínských sadech u Hladové zdi, vybudované v době ...
Třebíč - Bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť - Vysočina
Třebíč - Bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť Třebíč - Bazilika sv. Prokopa a židovská čtvrť. Románsko-gotická bazilika sv. Prokopa a ...
Zámecký pivovar - Polabí
Zámecký pivovar Zámecký Pivovar se nachází v bezprostřední blízkosti Labe v sousedství mlýna a zdymadla. ...
Zámek Mělník - Praha
Zámek Mělník Zámek Mělník. Z oken mělnického zámku je vidět soutok Labe a Vltavy. V době, kdy se ...
ZOO Park Vyškov - Brno a okolí
ZOO Park Vyškov ZOO Park Vyškov. V zoologické zahradě Vyškov se nachází  výběhy venkovních expozic ...
Zřícenina hradu Helfštýn - Haná
Zřícenina hradu Helfštýn Zřícenina hradu Helfštýn. Hrádek založil v roce 1306 loupeživý rytíř Friduš z Linavy, ...
Divadla » Česká republika
Kraj: Město:
Okres: Region:

Celkem nalezeno: 24 záznamů, 2 stránek     « <   1 2   > »
Činoherní klub - Divadla
Činoherní klub
Praha
Praha
Praha 1
Činoherní klub v Praze na Novém Městě  náleží v průběhu své bezmála padesátileté existence k několika českým divadlům, která dokázala zanechat stopu v několika diváckých generacích. Dnešní Činoherní klub je jiný než ten legendární ze šedesátých let, ale za svou oblibu a stálé divácké zázemí nadále vděčí zejména pověstné preciznosti herecké práce, důrazu na vzájemnou spolupráci všech zúčastněných, dlouhým zkušebním lhůtám, ... více »
Divadélko JoNáš - Divadla
Divadélko JoNáš
Plzeňský kraj
Plzeňsko
Plzeň
Divadélko JoNáš. Budova Měšťanské besedy, ve které sídlí Divadélko JoNáš je malá komorní scéna s kapacitou 80 míst v suterénu Měšťanské besedy v Plzni, kde dříve sídlilo Divadlo Dialog. V divadélku jsou uváděny komorní hry, konají se zde koncerty, komponované večery či Pohádky na neděli, pohádky pro děti od 3 let. K jevišti divadélka přiléhá zázemí pro herce. Diváci mohou o přestávce posedět u baru, který se nachází u vstupu. Předprodej ... více »
Divadlo Bez zábradlí - Divadla
Divadlo Bez zábradlí
Praha
Praha
Praha 1
Divadlo Bez zábradlí. Z povzdálí působí budova Adrie vybudovaná ve 20. let pro italskou pojišťovací společnost v rondokubistickém slohu tak trochu jako hrad. Dnes tu mimo jiné sídlí i Divadlo Bez zábradlí. Dramaturgie divadla se zaměřuje na dobře „prodejný“ repertoár, nicméně inscenace bývají dobře obsazené i režírované. Divadelní sál divadla Bez zábradlí je vybavený klimatizací, možností simultánního tlumočení a dokonce i Dolby Surround ... více »
Divadlo Broadway - Divadla
Divadlo Broadway
Praha
Praha
Praha
Divadlo Broadway. Repetoár divadla Broadway tvoří především muzikály. Divadlo je vybaveno špičkovou moderní zvukovou a světelnou technologií, která byla vybrána a osazena tak, aby svou širokou využitelností vyhovovala potřebám nejen muzikálových projektů. Pro návštěvníky se nabízí občerstvení, bary, šatny a parkoviště. V čele sálu je umístěn balkón s 136 místy k sezení (7 řad). Po stranách sálu se nachází 12 lóží určených pro V.I.P. ... více »
Divadlo Drak - Divadla
Divadlo Drak
Královéhradecký kraj
Královehradecko
Hradec Králové
Divadlo DRAK hraje svá představení pro nejširší věkovou adresu. Od dětí z mateřských školek po dědečky a babičky. Poslední dobou jsou nejoblíbenější rodinná představení, kdy divadlo navštěvují rodiče s dětmi. Divadlo DRAK zahraje ročně 200- 300 představení asi pro 80 000 diváků. V oficiálních statistikách návštěvnosti českých divadel se divadlo DRAK pravidelně umísťuje na prvním místě. DRAK je divadlo s nadregionální působností, hraje po celé ... více »
Divadlo F. X. Šaldy - Divadla
Divadlo F. X. Šaldy
Liberecký kraj
Jizerské hory
Liberec
Divadlo F. X. Šaldy. Divadelní budova F. X. Šaldy postavená ve slohu novorenesančním má výhodnou polohu ve středu města a svými proporcemi zapadá mezi okolní stavby. Čelní frontu zdůrazňuje bohatá štuková výzdoba, která je lemována řadou soch s alegorickým významem. V ose vchodu jsou umístěna 2 hlavní sousoší: vpravo sedící postava Umění drží v ruce pochodeň, vlevo sedící bůh Apollo je obklopen postavami geniů na delfínech. Dále vpravo jsou stojící ... více »
Divadlo hudby - Divadla
Divadlo hudby
Olomoucký kraj
Haná
Olomouc
Divadlo hudby. Olomoucké intimní divadélko hudby je divadlo s pestrou činností. Podstatnou náplní činnosti Divadla hudby je program pro děti a žáky a studenty za což získalo v roce 2009 od Sítě mateřských center České republiky, titul Společnost přátelská rodině. Kromě uvádění hostujících českých a v malé míře i zahraničních divadelních souborů, se Divadlo hudby věnuje i studentským a amatérským divadelním spolkům, jejichž snažení podporuje ... více »
Divadlo Hybernia - Divadla
Divadlo Hybernia
Praha
Praha
Praha 1
Divadlo Hybernia se nachází v centru města, v Paláci U Hybernů. Hlavním repertoárem divadla jsou muzikály. Divadlo Hybernia je moderně vybavený divadelní a hudební sál odpovídající náročným požadavkům muzikálových produkcí. Zájemcům může nabídnout plně klimatizovaný sál s 950 pohodlnými místy v přízemí a 80 křesly na balkóně, včetně 2 VIP lóží. Je ozvučeno vysoce kvalitní zvukovou aparaturou, špičkovou osvětlovací, projekční a jevištní ... více »
Divadlo Kalich - Divadla
Divadlo Kalich
Praha
Praha
Praha 1
Divadlo Kalich je moderní divadelní scéna v centru Prahy a jedna z nejvýraznějších současných pražských scén se žánrově bohatým repertoárem, je vybaveno špičkovou moderní zvukovou a světelnou technologií, která byla vybrána a osazena tak, aby svou širokou využitelností vyhovovala potřebám nejen muzikálových projektů. Jeho moderní dramaturgie staví na ambici nabídnout hodnotný kulturní zážitek pro široké spektrum diváků. Díky širokému repertoáru ... více »
Divadlo Na Kopečku - Divadla
Divadlo Na Kopečku
Vysočina
Vysočina
Jihlava
Divadlo Na Kopečku se nachází v areálu Psychiatrické léčebny v Jihlavě. V divadle mají prostor amatérské soubory, probíhají zde komorní poetické večery, besedy a koncerty. Ve vstupním foyer se konají výstavy výtvarných prací dětí základních škol. Divadlo je využíváno také jako prostor pro seberealizaci pacientů, podporu aktivity a psychiatrickou a psychosociální rehabilitaci. V malém sále Violka probíhá každý měsíc zpívání, zkouší zde divadelní ... více »
Divadlo na Vinohradech - Divadla
Divadlo na Vinohradech
Praha
Praha
Praha 2
Divadlo na Vinohradech se zapisuje zlatým písmem do dějin našeho divadelnictví po celou dobu své existence a beze zbytku tak naplňuje představy svých zakladatelů. Vedle světového repertoáru se na prknech vinohradského divadla vždy hrály i hry českých autorů. S vinohradským divadlem byl úzce spjat i Karel více »
Divadlo Rokoko - Divadla
Divadlo Rokoko
Praha
Praha
Praha 1
Divadlo Rokoko je jedno z nejoblíbenějších pražských divadel. Tato pražská divadelní scéna v centru Prahy, která se nalézá v Pasáži Rokoko na Václavském náměstí v městské části Praha 1 na Novém Městě pražském v bezprostředním sousedství Paláce Lucerna. Hlásí se k tradici Městských divadel pražských, jako klasického činoherního divadla, jehož základním výrazovým prostředkem je herecký výkon. Staví na výjimečných hereckých individualitách i ... více »
Divadlo Tramtarie - Divadla
Divadlo Tramtarie
Olomoucký kraj
Haná
Olomouc
Divadlo Tramtarie, nezávislé divadlo se orientuje zejména na mladé publikum. Vybírá si texty současných českých i světových autorů. Soustřeďuje se na hry, které dosud nebyly v České republice uvedeny, nebo se hrají jen velmi málo. Naproti tomu, Tramtarie uvádí i tituly klasické, vždy je ovšem kladen důraz na výrazný autorský přístup. Důležitou dramaturgickou linií je uvádění pohádek pro rodiče s dětmi. Divadlo se stálým divadelním souborem malé ... více »
Hudební divadlo Karlín - Divadla
Hudební divadlo Karlín
Praha
Praha
Praha
Hudební divadlo Karlín, je jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel, jehož zřizovatelem je Hlavní město Praha. Před rekonstrukcí bylo i divadlem s největší kapacitou -1244 sedadel. Z některých sedadel však nebyl dobrý výhled a tak nově rekonstruované divadlo má hudební divadlo Karlín  „pouze“ 921 pohodlných míst. Díky zvýšení elevace hlediště je ze všech sedadel dokonalý výhled na jeviště. Po náročné a velkorysé rekonstrukci ... více »
Celkem nalezeno: 24 záznamů, 2 stránek     « <   1 2   > »


TOPlist
© Rozmanité-ubytování.cz - všechna práva vyhrazena, kopírování obsahu je povolenou pouze se souhlasem provozovatele
Created by Artfocus